Aktaş Web Tasarım | Grafik Tasarım
593
page-template-default,page,page-id-593,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Grafik Tasarım

GRAFİK TASARIM

Grafik alanında sizin için yapabileceklerimizi tek sayfada toplamak istedik.

Sizler için kurumsal kimlik tasarlayabiliriz. Kurumsal kimlik içerisinde, kurumunuzun logosundan başlayıp, wc kapılarında kullanacağınız görsellere dek hazırlıyoruz.  Tabi, “benim o kadar detaya ihtiyacım yok, ben temel şeyleri istiyorum; logo, zarf, antetli kağıt, kartvizit ve cepli dosya olması yeterli ya da sadece logo” diyorsanız istekleriniz doğrultusunda size tasarımımızı sunuyoruz.

Sizler için afiş tasarlayabiliriz. Afişler planlanan olaya dikkat çeken en önemli duvar duyurusudur. Eğer farklı ve iyi tasarlanmış bir afişiniz varsa duyurunuz amacına ulaşır.

Sizler için broşür tasarlayabiliriz. Broşürler duyurunuzu herkese ulaştırabilecek en önemli yayım araçlarından biridir. İstediğiniz boyut ve kırımda broşür tasarımlarını size sunuyoruz.

Sizler için roll-up tasarlayabiliriz, ambalaj tasarımı yapabiliriz, dergiler, menüler, kataloglar, doğum günü, nişan vs organizasyonlarınız için panolar,  kişiye özel amerikan servisler, magnet, stand tasarımı vb tasarlayabiliriz.

Yani kısacası siz bize ne istediğinizi söyleyin, bizimle hayalinizi paylaşın biz de size onu tasarlayalım. Ayrıca baskı işlerinizin takibini yapıyoruz anlaşmalı olduğumuz kaliteli baskı merkezleriyle size en iyi sonucu sunuyoruz.

grafik tasarım