Aktaş Web Tasarım | SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) HİZMETİ
693
page-template-default,page,page-id-693,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) HİZMETİ

SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) HİZMETİ

Hemen hemen her gün duyduğumuz terimlerden biri oldu SEO. Peki SEO nedir? Seo (Search Engine Optimization) türkçe anlamı ile Arama Motoru Optimizasyonu‘dur. Seo sektörü yurtdışı odaklı ve kaynaklı bir sektördür. İnternet, bilgi ve ürün aramak için en önemli kaynak, arama motorları ise onlara ulaşmanın kilit noktası durumundadır. Ziyaretçiler ise ilk sayfada çıkan sitelere daha çok tıklamaktadır ve ilk sayfada da aradığının cevabını hemen bulmaktadır, kalan sayfaları dolaşmamaktadır. İşte bu durum SEO sektörünün oluşmasını sağlamıştır.

Seo aranan anahtar kelimelerle web sitenizin en üst sırada yer almasını hedeflerken, site sahibi yüksek ziyaretçi trafiği elde edebilmeyi hedefler. İşte bu noktada siteniz için seo çalışması çok önemlidir. Sitenizin SEO’ya uygun yapıda olması, uygun kodlanıyor olması da çok önemlidir. SEO hafife alınacak bir çalışma değildir çünkü yanlış yaptığınız SEO çalışması sitenizin ceza almasına hatta daha da ileri boyutta kapanmasına kadar gidebilir.

Siz de doğru SEO hizmeti ile sitenizi yükseltmek isterseniz, doğru adrestesiniz !