Aktaş Web Tasarım | Web Tasarım
657
page-template-default,page,page-id-657,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Web Tasarım

TASARIM SİTELER

İnternet çağımızın iletişim aracı, tabi web siteleri de onun yapı taşı durumunda. Artık herkes işletmesine bir şekilde sanal dünyada yer buluyor. İyi kodlanmış ve kullanışlı bir web sitesi ise sizi rakiplerinizden bir adım daha ileri taşıyor. Ayrıca markanızı daha çok kitleye yayma şansı tanıyor.

Artık internet hemen hemen elimizin altında ve akıllı bir aygıtımız varsa her yerden ulaşabiliyoruz. Bu yüzden de sitenizin mobil uyumlu olması çok önemli. Google için de bu bir kıstas ve sitenizi diğer sitelerden öne taşıyan bir faktör. Eğer siz de mobil uyumlu ve Google standartlarına uygun bir siteye sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Peki biz wordpress siteler dışında ne yapıyoruz?

Arayüz Tasarımı

Arayüz tasarımı (ing. user interface design) kullanıcı ile makine (bilgisayar) arasında bir iletişim ve etkileşim köprüsü görevi gören kullanıcı arayüzlerinin tasarımı ile ilgili tasarım disiplinidir.

Site ve uygulamalarınız için size özel tasarımlar sunuyoruz. Beğeninize sunulduktan sonra adım adım kodluyoruz.